Word tennis of padel lid in de zomer juni juli aug: ZomerChallenge

10 mei 2024


 

Maak je klaar voor een zomer vol sport, plezier en uitdagingen bij In den Boogaerd! 🌞🎾

Dit jaar introduceren we met trots de KNLTB Zomerchallenge 2024, een exclusieve gelegenheid om de magie van tennis en padel te ontdekken en te omarmen, allemaal terwijl je geniet van het zomerseizoen! 🌟

Zomer Challenge Tennis en/of padel is bijvoorbeeld voor voetballers, hockeyers en andere teamspelers die een zomerstop hebben van hun eigen sport. Ook sporters die veel binnen sporten en in de zomer naar buiten willen zijn van harte welkom om mee te doen aan de Zomer Challenge.

Of je nu een doorgewinterde speler bent of net begint, onze Zomerchallenge biedt voor elk wat wils:

  • 🎾 ZomerChallenge 2024 Tennis: Voor slechts €30,- word je drie maanden lang lid van onze club en kun je onbeperkt genieten van spannende tenniswedstrijden op onze prachtige banen. Doe mee, verbeter je vaardigheden en maak nieuwe vrienden op de baan! 🎾
  • 🎾 ZomerChallenge 2024 Padel: Voor €50,- kun je drie maanden lang genieten van onze padelbanen van maandag tot en met vrijdag tussen 9:00 en 18:00 uur. Ontdek de opwinding van padel, een sport die snel terrein wint en perfect is voor spelers van alle niveaus! 🎾

En dat is nog niet alles! Als lid van onze club ben je automatisch lid van de KNLTB en kun je deelnemen aan spannende toernooien en evenementen, waar je je vaardigheden kunt laten zien en nieuwe uitdagingen kunt aangaan. 🏆

Maak je geen zorgen over gedoe met lidmaatschappen - ons Zomerchallenge-lidmaatschap loopt automatisch af op 31 augustus. Maar we hopen natuurlijk dat je zoveel plezier hebt gehad dat je besluit om bij ons te blijven!

Mis deze kans niet om je zomer op te fleuren met sport, plezier en nieuwe ervaringen! Schrijf je vandaag nog in voor de KNLTB Zomerchallenge 2024 bij In den Boogaerd en beleef een onvergetelijke zomer vol actie en avontuur! 🌞🎾

Kies voor een van de onderste keuzes lidmaatschap : Zomerchallenge

 

 

 

Nieuwscategorieën